O nas

Akademia piłkarska WKP Odra Wrocław

Powstała w 2005 roku. Została założona przez Adama Kreja i jego dwóch synów Maksymiliana i Michała. Głównym założeniem całego projektu było stworzenie od podstaw w pełni profesjonalnej akademii piłkarskiej funkcjonującej na nowoczesnych i zdrowych zasadach. Akademia Piłkarska WKP "ODRA" Wrocław powstała z pasji i zamiłowania do najwspanialszej dyscypliny sportu na świecie jaką jest piłka nożna. Sztab szkoleniowy „Odry” składa się z wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Nasi trenerzy dostosowują swoje treningi odpowiednio do wieku i umiejętności młodych piłkarzy. Treningi prowadzone są na podstawie ułożonego przez nich samych sytemu szkoleniowego, który opiera się na mechanizmach rozwoju młodzieży w zagranicznych klubach. Nasi trenerzy odgrywają także ważną rolę pedagogów kształtujących postawę przyszłych piłkarzy. Udzielają dzieciom cennych wskazówek, zachęcają do rozwoju a przede wszystkim przekazują ważne wartości, jakimi jest współpraca oraz szacunek do siebie i przeciwnika. Podczas treningów zapewniamy zarówno aktywny rozwój fizyczny dzieci jak i dobrą zabawę. Każdy trening jest ciekawy i przemyślany, tak aby dzieci z ogromną chęcią i zapałem przychodziły na następne spotkania.

Celem Akademii prócz wszechstronnego rozwoju dzieci jest wyszkolenie zawodowych piłkarzy, którzy w przyszłości będą mieli szansę godnie reprezentować barwy naszego klubu w profesjonalnej piłce.

WKP „ODRA” Wrocław to nie tylko treningi piłkarskie, ale również pełne wrażeń obozy sportowe i imprezy w rodzinnym gronie .

Trenerzy

"Poznaj swojego trenera"

Kacper Janc

Kacper Janc

Trener sekcji "Psie Pole"

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu, aktualnie w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, na specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, absolwent Ośrodka Sportowego Szkolenia Młodzieży w Legnicy (szkoła licealna), w karierze zawodniczej wystawiany na żądle, bądź na skrzydle. Pierwsze kroki z piłką stawiał w rodzinnym mieście w klubie "Orzeł" Wojcieszów, następnie zawodnik "Górnika" Złotoryja. Były zawodnik Miedzi Legnica. Trener UEFA B, pasjonat sportów ekstremalnych. "The Special Two".

Zobacz więcej
Mateusz Matlęga

Mateusz Matlęga

Trener sekcji "Krzyki"

Absolwent AWF Wrocław, Trener UEFA B, w wolnej chwili podróże, dobry psychologiczny thriller, gra na perkusji.

Zobacz więcej
Paweł Ulatowski

Paweł Ulatowski

Trener sekcji "Ołtaszyn" i "Podwale"

Absolwent studiów II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener II klasy piłki nożnej. Poza piłką lubi biegi terenowe, biegi z przeszkodami, piesze wycieczki.

Zobacz więcej

Sponsorzy

 

Bookie Paddy Power pbetting.co.uk location at United Kingdom