Najnowsze aktualności

Nasze błędy, nasza porażka.

Kolejny mecz młodzików w rundzie wiosennej WKP Odra Wrocław kontra Ślęza Wrocław, zakończony porażką naszych podopiecznych 4-2. Trener Mateusz po meczu mimo niekorzystnego wyniku chwalił swój zespół za zaangażowanie i kreatywność swoich zawodników. Natomiast "niesmak pozostaje, a porażka jest porażką - szkoda" tyle od trenera. 

 

Skład zespołu:

Sekulski, Andrzejewski, Kobus, Żyła M, Żyła N, Bielawski, Sopuch, Załucki, Szelc, Szanduła. 

"Waleczności nam nie odmówią"

Na inaugurację sezonu Terenowej Ligi Młodzików Odra Wrocław na własnym boisku poniosła klęskę z wyżej notowanym rywalem Olympiciem Wrocław. Mecz w Rzeplinie zakończył się wynikiem 0-7. "Mimo przewagi fizycznej nikt waleczności nam nie odmówi. Chłopcy ciężko musieli pracować na sytuacje podbramkowe, a ja głęboko wierzę, że niebawem ta praca przyniesie efekty w postaci bramek" tyle po meczu, trener Mateusz. 

W składzie naszych podopiecznych byli:

Marcel Żyła, Natan Żyła, Tomasz Nowaczek, Maciej Petrusewicz, Patryk Andrzejewski, Batrosz Sekulski, Wojciech Bielawski, Dominik Załucki, Filip Szelc, Grzegorz Szanduła, Kacper Kobus. 

 

 

 

 

Piłkarskie zakończenie roku!

Zapraszamy wszystkich zawodników, urodzonych w roku 2007 i młodszych, na turniej, który odbędzie się 18 grudnia o godzinie 10:00 w sali Redeco, przy ulicy Rogowskiej 52A.

Rozgrywki prowadzone będą w dwóch kategoriach wiekowych:

-2007 - 2009

-2010 i młodsi

Turniej jest wspaniałą okazją, do wspólnego, piłkarskiego zakończenia roku 2016! :) 

Serdecznie zapraszamy! 

Gramy!

W sobotę i w niedzielę reprezentanci Odry zagrają w turniejach organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. 

W sobotę na boisko na Polach Marsowych wybiegną żaki, natomiast w niedzielę przy ul. Na Niskich Łąkach zagrają zespoły orlików. 

Zapraszamy do dopingowania naszych zawodników.

Pierwszy trening powakacyjny na Krzykach

We wtorek 6 września odbył się pierwszy trening po przerwie wakacyjnej na Krzykach. Duża frekwencja, świetna zabawa i radość zawodników Oderki towarzyszyły nam tego dnia :)

Nadchodzi obóz

Już 8 sierpnia nasi podopieczni wyjadą na I turnus wakacyjnego obozu do Gostynia.
Zbiórka o 8.00 pod CH Korona. Wracamy również na parking przy ul. Bolesława Krzywoustego w poniedziałek 15.08 ok. godz. 11/12.

II turnus w Wieleniu rozpoczniemy 15.08 zbiórką o 7.30 pod CH Korona. Powrót planowany jest na poniedziałek ok. godz. 11/12.

Obozy rozpoczniemy od przydziału pomieszczeń oraz posiłku, a życie obozowe będzie relacjonowane za pomocą naszego fanpaga. Opiekunami I turnusu (Gostyń) będą trenerzy Mateusz Matlęga oraz Kacper Janc, natomiast na II turnus (Wieleń) pojadą Mateusz Matlęga oraz Katarzyna Krupa.

  

 

Strony ośrodków:

http://www.ow-krokus.pl/

http://www.osir.gostyn.pl/

 

ZEBRANIE Z RODZICAMI

ZEBRANIE Z RODZICAMI

W dniu 9.06.2016 (czwartek) o godzinie 20:00 w Wyższej Szkole Handlowej przy ul. Ostrowskiego we Wrocławiu, sala 1/14 na parterze odbędzie się zebranie z Rodzicami wszystkich Dzieci z naszego klubu.

Tematem spotkania będzie:

1. Sprawozdanie z działalności klubu
2. Obozy Letnie 2016
3. Omówienie ścieżki rozwoju zawodnika w Odrze.
4. Współpraca Oddziałów i Rodziców.
5. Festyn Rodziny Odry Wrzesień 2016.

Bardzo prosimy o przybycie i aktywny udział w zebraniu. Bardzo dziękujemy !

Majowy Turniej Żaków

W zeszłą niedziele Żaki z sekcji Krzyki udały się na Pola Marsowe, aby przystąpić do sportowej rywalizacji z innymi zespołami. Pogoda zbytnio nie dopisała, ale za to na brak emocji kibice nie mogli narzekać. Tego dnia naszymi rywalami była Unia Wrocław oraz dwa składy AP Oleśnica oraz Forzy Wrocław.

Inaugurację turnieju zaczynamy od wygranej z Oleśnicą. W tym meczu hattricka zdobywa po indywidualnych akcjach Maciej Kozdrowski. Pod koniec spotkania tracimy jedną bramkę w zamieszaniu pod polu karnym. 

Kolejno mierzymy się z Forza Wrocław. Od początku przeważamy i zdobywamy trzy bramki. Jednak po osiągniętej przewadze poczuliśmy się zbyt pewnie i Forza doprowadza do remisu. Pomimo to bierzemy sprawy w swoje ręce i zdobywamy jeszcze dwie bramki, kończąc mecz z wynikiem 5:3 dla Odry. Cztery bramki zdobywa Kacper Kobus i jedną, pięknej urody z rzutu wolnego Maciej Kozdrowski. Świetnymi asystami popisywali się Kacper Sobotkiewicz i Tymoteusz Szymański. 

Następny mecz gramy z innym składem Forzy. Niestety przegrywamy go, zdobywając honorową bramkę, która strzela Kacper Kobus. Mieliśmy swoje okazję, ale nasze uderzenia do bramki rywali były nieskuteczne. Swoje okazje miał Borys Samanipour i Kacper Sobotkiewicz. Po uderzeniu z dystansu bramkę mógł zdobyć Tymoteusz Szymański, ale piłką o centymetry minęła się ze spojeniem słupka z poprzeczką. 

Nie dołujemy się porażką i z kolejnym zespołem z Oleśnicy wygrywamy wysoko 6:0 ! Bramkami dzielą się Maciej Kozdrowski i Kacper Kobus, którzy zapisują na swoje konta kolejne trzy trafienia. Taki wynik jest również zasługą zaangażowania w grze obronnej Stanisława Sobotkiewicza i Kacpra Obolewicza oraz spokojem przy rozegraniu piłki Maćka Zielińskiego.  

Najbardziej emocjonujący mecz przypadł nam z Unią Wrocław. Sportowa walka trwała do samego końca. Przegrywamy 3:4, ale do remisu, brakowało nam bardzo niewiele. Trzy bramki zdobył Kacper Kobus. 

Na koniec indywidualne wyróżnienie zdobył Kacper Kobus, który strzelił na dzisiejszym turnieju aż 11 bramek! 

Cała drużyna zasługuje na pochwałę.

Drużynę Odry Wrocław reprezentowali: Maciej Zieliński, Tymoteusz Szymański, Stanisław Sobotkiewicz, Kacper Sobotkiewicz, Borys Samanipour, Kacper Walczak, Kacper Obolewicz, Maciej Kozdrowski, Kacper Kobus.   

Relacje z dwóch ostatnich meczów młodzików Odra I Wrocław

 

30 kwietnia na boisku w Rzeplinie młodziki z Krzyków wsparci przez zawodników z Gema po raz kolejny wygrali swój mecz ligowy w Terenowej Lidze Młodzików, tym razem przeciwnikiem była drużyna Parasolu Wrocław która przegrała 7:2. Całe spotkanie mogło się podobać.Ofensywa zespołu Odry Wrocław stwarzała dużo sytuacji podbramkowych, ale również goście nie jednokrotnie próbowali swojego szczęścia w polu karnym "Oderki". Defensywa gospodarzy w tym dniu trzymała dyscypline w każdym aspekcie obronnym. Cały zespół Odry Wrocław należy pochwalić za walkę i zaangażowanie, gdyż wynik mówi sam za siebie. Odra - Parasol Wrocław 7:2 Skład: Szukała, Szanduła, Sobczak, Albert, Zomerski, Fiedziuk, Doktorski, Jakiel, Karnas, Papierowski, Gryszko autorami byli :

2 - Gryszko Krystian

2 - Karnas Szymon

2 - Fiedziuk Jakub

1 - Doktorski Filip

 

Natomiast 7 maja na boisku przy ul. Wiaduktowej Młodziki z Krzyków rozegrali mecz Terenowej Ligi Młodzików ze Śląskiem Wrocław. Zespół Odry Wrocław uległ 5:0. Całe spotkanie dyktował Śląsk Wrocław. "Oderka" na pierwszy rzut oka wyglądała jak "uśpiona", raz na kwadrans budowała składną akcję, którą w polu karnym przeciwnika rozbrajał Śląsk. Pochwałę należy przyznać najbardziej walczącemu i aktywnemu graczowi naszej drużyny, Rafałowi Zomerskiemu. Skład: Szukała, Zomerski, Drogosz, Witka, Jakubik, Papierowski, Szanduła, Sobczak, Jarysz

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z obydwóch meczy :)

PARASOL WROCŁAW vs WKP Odra Wrocław I i WKS Śląsk Wrocław vs Odra Wrocław I

Pierwsza przegrana w rundzie rewanżowej

 

Drużyna młodzików Odra II Wrocław w miniony piątek podejmowała ekipę WKS Śląsk Wrocław. Mecz odbył się o godzinie 19.30 na boisku przy ul. Mianowskiego (obok hotelu GEM). Początek spotkania był wyrównany, gdyż w pierwszych 15 minutach obie drużyny stworzyły sobie dogodne sytuacje na strzelenie bramki. Jednak jako pierwsi do siatki trafili goście. Po stracie bramki zawodnicy Oderki zamiast ruszyć do odrabiania strat, lekko przysneli, czego konsekwencją były tracone kolejne bramki. Brakowało szybkości w rozgrywaniu piłką, co z pewnością ułatwiło robotę naszym rywalom. Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli z pozytywnym nastawieniem, co od razu rzuciło się w oczy. Przyśpieszone akcje, szybkie rozegrania do boków, dryblingi... Rozpoczął się prawdziwy bój :) Po wymianie kilku ciosów to jednak goście schodzili z boiska jako zwycięscy. Zawodnikom WKS'u w tym meczu udało się wbić 5 goli. Zawodnicy Oderki dzielnie walczyli do samego końca, czego efektem były 3 strzelone bramki, których autorami byli :

2 - Fiedziuk Jakub

1 - Lichota Robert

Uwaga: Z racji tego, że klub UKS Trik Sołtysowice wycofał się z rozgrywek najbliższa kolejka dla naszych młodzików z GEM'u zostaje odwołana!

PONIŻEJ PREZENTUJEMY KILKA ZDJĘĆ Z MECZU :)

Turniej Orlików

Dzisiaj o godzinie 9:00 zespół orlików z Ołtaszyna rozpoczął turniej organizowany przez DZPN. 

Na sztucznej murawie boiska przy ul. Na Niskich Łąkach zagraliśmy z Unią Wrocław, Forzą Wrocław i Olympic Wrocław. 

Jeden mecz trwał 2 x 12 minut. 

Odrę reprezentowali:

Kacper Podsiadły, Wiktor Błoński, Agustin Illanes, Staś Odo, Kacper Sobański, Wojtek Broda i Daniel Orłowski 

 

Wyróżnienia otrzymali:

Wiktor Błoński, Staś Odo i Agustin Illanes

 

Warto dodać, że w naszym zespole wystąpiło 5 chłopców urodzonych w roku 2007, dzięki czemu byliśmy chyba najmłodszym zespołem turnieju. Mimo różnicy wieku, potrafiliśmy stworzyć ładne sytuacje bramkowe, wykonać wiele skutecznych dryblingów, podań i odbiorów piłki. W bramce świetnie interweniował Kacper Podsiadły, natomiast jedną z akcji ofensywnych celnym strzałem zakończył Agustin Illanes. Gratulacje! 

 

Bookie Paddy Power pbetting.co.uk location at United Kingdom