Psie Pole

Psie Pole

Sekcja "Psie Pole" jest jedną z najdłużej funkjonujących w naszym klubie. W okresie letnim treningi odbywają się na boisku piłkarskim Młodzieżowego Centrum Sportu "Pawłowice" przy ul.Przedwiośnie, a w okresie zimowym w salach sportowych Szkół Podstawowych nr. 39 w Pawłowicach i 98 przy ul. Sycowskiej.

Aktualnie w naszej akademii, w tym oddziale funkcjonyją następujące grupy wiekowe :

SKRZAT - 5-6 lat   

ŻAK - 7-8 lat 

ORLIK - 9-10 lat 

MŁODZIK - 11-12 lat 

 

Grupy SKRZAT, ŻAK i ORLIK systematycznie biorą udział w rozgrywkach w systemie turniejowym, a treningi opierają się głównie na grach i zabawach z piłkami, by w głównej mierze przygotować najmłodszych adeptów piłki nożnej do prawidłowego rozwoju zdolności motowycznych i nauki podstawowych czynności występujących w piłce nożnej.

Natomiast zawodnicy kat. MŁODZIK na codzień występują w Wrocławskiej Lidze Terenowej grupa VI. W tej kategorii wiekowej skupiamy się głównie na dokładniejszym rozwoju indywidualnych umiejętności techniczno-taktycznych , jak i predyspozycji motorocznych naszych zawodników.

Naszym celem jest edukacja przez sport, w duchu zasad fair play! 

 

 

Narzędziem motywującym - jak w całej Akademii - jest system kart Spotos, które są nagrodą dla naszych podopiecznych za postępy, dobre zachowanie i prawidłową postawę na zajęciach i podczas zawodów.

 więcej o tym w zakładcę KLUB -----> REGULAMIN SPORTOS

 

Poniżej prezentujemy Państwu dni, w których możecie nas spotkać na boisku :)

 

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ :

 

SKRZAT :

WTOREK - 18.00

CZWARTEK - 18.00

 

ŻAK :

ŚRODA - 18.00

PIĄTEK - 18.00

 

MŁODZIK: 

WTOREK - 18.00

ŚRODA - 16.30 (główna płyta)

CZWARTEK - 18.00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

 

 

Bookie Paddy Power pbetting.co.uk location at United Kingdom