Krzyki

Krzyki

Sekcja na krzykach funkcjonuje od ponad roku za sprawą uczniów Szkoły Podstawowej nr 109, w której trenujemy w okresie zimowym. Naszym głównym obiektem jest boisko trawiaste znajdujące za Wyższą Szkołą Handlową przy ulicy Ostrowskiego.

Oddział obejmuje takie kategorie wiekowe jak: Skrzat (5-7 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (9-11 lat) oraz Młodzik (11-13 lat). Dwie młodsze grupy skrzata i żaka systematycznie trenują dwa razy w tygodniu oraz rozgrywają  turnieje, natomiast zespół orlika oraz młodzika trenuje trzy dni w tygodniu i występuje w Terenowej Lidze Młodzika. Są to profesjonalnie zorganizowane rozgrywki dla młodych zawodników pod przywództwem Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, rozgrywane w każdą sobotę w okresie trwania rozgrywek.  Terminy treningów są stałe, a ustalamy je konsultując się z rodzicami.

Naszą przewagą nad innymi klubami jest fakt, że jako jedyni we Wrocławiu dysponujemy nowoczesnym systemem motywacyjnych kart SportOS, które nasi podopieczni otrzymują za wyróżniającą się postawę na treningach oraz turniejach. Zawodnicy z całej akademii rywalizują o nagrody, które pobudzają ich to poprawy swoich umiejętności. Więcej znajduje się w zakładce REGULAMIN SPORTOS.

 

Zadaniem szkoleniowym w grupie skrzata oraz żaka jest zachęcanie najmłodszych do czynnego uprawiania sportu po przez gry i zabawy, które pozytywnie wpływają na ich rozwój fizyczny oraz intelektualny. Grupa orlika oraz młodzika opiera się na wstępnym przygotowaniu zawodników do gry w kategorii juniora, a w przyszłości seniora. Formy treningów prócz niezbędnych gier i zabaw są uzupełnione o ćwiczenia piłkarskie doskonalące nabyte wcześniej umiejętności, trudnością dostosowane do poziomu sprawności grupy.

Największym sukcesem, który daje nam satysfakcję jest uśmiech na twarzy dziecka po zakończonym treningu.

 

 

Bookie Paddy Power pbetting.co.uk location at United Kingdom