Podwale

Podwale

Podwale jest najmłodszym oddziałem w naszej Akademii. Na Podwalu funkcjonujemy od końca maja 2014 roku. Dzięki dobrej współpracy ze Szkołą Podstawową nr 71 mamy możliwość korzystania z boiska oraz sali sportowej.
Obecnie w oddziale trenują zespoły w trech kategoriach wiekowych: Skrzat (5-7 lat), Żak (7-9) i Orlik (9-11 lat). W grupie Skrzatów mamy w kadrze także dziewczęta.

Wszystkie grupy systematycznie biorą udział w rozgrywkach w systemie turniejowym, natomiast treningi opierają się na grach i zabawach z piłkami, by w głównej mierze przygotować najmłodszych adeptów piłki nożnej do prawidłowego rozwoju zdolności motowycznych i nauki podstawowych czynności występujących w piłce nożnej.
Na Podwalu trenujemy 2 razy w tygodniu na terenie Szkoły Podstawowej nr 71, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Narzędziem motywującym - jak w całej Akademii - jest system kart Spotos, które są nagrodą dla naszych podopiecznych za postępy, dobre zachowanie i prawidłową postawę na zajęciach i podczas zawodów. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i radosnej atmosferze, a czynione postępy i radość z aktywności fizycznej najmłodszych dają nam nieopisaną satysfakcję!

 

Bookie Paddy Power pbetting.co.uk location at United Kingdom