Klub 100

Klub 100

Wspierają nas:

1. Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Krej 
2. Adam Stepasiuk "FONBUD"
3. Mariusz Rokicki "ROCMAR"
4. Kancelaria Radcy Prawnego dr Natalia Banaś
5. Michał Krej "Investhaus Sp. z o.o." 
6. Ryszard Kawnik "FIRMA" - usługi transportowe

 Szanowni Państwo,

            wychodząc naprzeciw dzisiejszym realiom organizowania i wspierania młodzieżowego sportu, mającego na celu nie tylko prawidłowy rozwój fizyczny ale także kształtowanie charaktery i osobowości młodych sportowców, zwracamy się do Państwa, z uprzejmą prośbą o charytatywne i dobrowolne wsparcie naszych statutowych działań poprzez uczestnictwo w KLUBIE 100.

            Wrocławski Klub Piłkarski „ODRA” powstał w 2005 roku. Działa już od siedmiu lat, stale się rozwijając. Klub posiada własną bazę sportową, którą wybudował dzięki własnym środkom i wsparciu sponsorów. Pierwszy zespół Odry Wrocław występuje w Klasie Okręgowej, a zawodnicy nie otrzymują z tego tytułu żadnych korzyści materialnych. Odra Wrocław szkoli młodzież w trzech kategoriach wiekowych Żak, Orlik i Młodzik, co roku poszerzając swoje szeregi o kolejnych młodych zawodników. Na dzień 1 stycznia 2012 roku Odra Wrocław, po 7 latach działalności, posiada pełną i kompletną infrastrukturę sportową oraz strukturę klubu. Nie ma żadnych zaległości finansowych, a przyszłość Klubu jest zagwarantowana przez osoby które go tworzą i wspierają. Dołącz do Nas i wspomóż ten prężnie rozwijający się klub, dowolną kwotą wpłacaną w ramach KLUBU 100!

            KLUB 100 ma na celu wspieranie działalności całego Klubu, a w szczególności wspieranie szkolenia młodzieży. W zamian za wsparcie udzielone Klubowi każdy Kibic będzie mógł liczyć na bezpłatny wstęp na mecze „ODRY”, preferencyjne ceny na zakup artykułów ze Sklepu Kibica, takich jak oryginalne koszulki I Zespołu „ODRY”, sprzęt sportowy z logo „ODRA” oraz wielu innych ciekawych akcesoriów Kibica. Ponadto każdy Kibic będzie otrzymywał bieżące informacje z życia Klubu a także roczne sprawozdania z jego działalności i dokładne rozliczenie środków zgromadzonych i zagospodarowanych w ramach KLUBU 100.

Dodatkowe atrakcje:

  • Udział w corocznym meczu dobroczynnym KLUB 100  - GWIAZDY Odry Wrocław
  • Zaproszenie na bal charytatywny organizowany przez Fundację Piłka Nożna Dzieci i Młodzieży i Odry Wrocław

            Warunkiem uczestnictwa w KLUBIE 100 jest wypełnienie deklaracji Członkowskiej, w której każdy z Kibiców zobowiąże się do uiszczania na rzecz KLUBU 100 miesięcznej składki członkowskiej.

 

Bookie Paddy Power pbetting.co.uk location at United Kingdom